מגוון רחב של משרות חדשות
ממתינות לך בחינם וללא הרשמה!

אינדקס חברות מגייסות

דרושים בחברת החשמל

חברת החשמל עוסקת בייצור חשמל, הולכתו, וחלוקתו, לכ-2.5 מיליון לקוחותיה, ותורמת להנעת חיי המסחר והתעשייה בישראל.

דרושים בח' החשמל

דרושים בהוט

HOT הינה קבוצת תקשורת, המציעה ללקוחותיה את מכלול שירותי התקשורת, ובהם טלוויזיה רב-ערוצית, תשתית אינטרנט מהיר 100 מגה, שירותי טלפון קווי מתקדם, שירותי ISP (ספק אינטרנט) באמצעות חברת הבת HOTnet, ושירותי סלולר באמצעות החברה הבת HOTmobile. בנוסף, החברה עומדת להשיק שירות שיחות בינלאומיות, הן בטלפון הקווי והן בסלולר. החברה מעסיקה במישרין למעלה מ-5,500 עובדים, הפרוסים בכל רחבי הארץ, ועוד כ-2,000 עובדים בעקיפין.

דרושים בהוט

דרושים בקוקה-קולה

המפעל של קוקה-קולה ישראל היושב בבני-ברק מעסיק מאות עובדים בתפקידים טכניים, תפקידי לוגיסטיקה ובתפקידים ניהוליים.

דרושים בקוקה קולה

דרושים באורנג`

חברת פרטנר תקשורת בע"מ, חברה סלולארית מובילה בישראל, מספקת שירותים ויישומים באמצעות הטכנולוגיות הסלולאריות המתקדמות בעולם - תחת המותג ™orange. orange מזמינה אותך להצטרף להצלחה הגדולה, להשתלב בחברת תקשורת בינלאומית, וליהנות מסביבת עבודה חדשנית, דינמית, מרתקת ומלאת אתגרים.

משרות באורנג

דרושים בסלקום

חולמים על משרה מאתגרת עם תנאים מעולים ואפשרויות קידום מגוונות? רוצים לעבוד בסביבה מתקדמת ואיכותית עם אווירה דינמית וצעירה? רוצים לעצב את העתיד בתחום התקשורת? סלקום היא המקום בשבילכם

משרות בסלקום

דרושים בפלאפון

בפלאפון נהנים מתנאים מצוינים וגם מאפשרויות קידום מגוונות בחטיבות השונות: שירות ומכירה, שיווק, עסקי, כספים, לוגיסטיקה ועוד. מספר רב של עובדים, שהחלו את דרכם כסטודנטים במערכי השירות והמכירה, השתלבו בתפקידי מטה וניהול עם השנים.

משרות בפלאפון

דרושים בויזה-כאל

Cal היא חברת האשראי המובילה בישראל, בחדשנות, במוצרים, בשירותים מתקדמים ובתפיסת לקוח. המעודדת צריכה נבונה ומרוסנת ושימוש בכלי אשראי מתקדמים והכל בכדי....לעשות לך חיים קלים!

דרושים בויזה כאל

דרושים בסופר פארם

סופר-פארם מקפידה לבדוק כל העת את רמת שביעות הרצון של עובדיה. בסקר שנערך על ידי חברת BDI בשיתוף עם מגזין The Marker ומדרג את ה"חברות שהכי כדאי לעבוד בהן", זוכה סופר-פארם מזה ארבע שנים להכרה כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בין חברות המסחר. בשנת 2011 היא דורגה במקום ה-16 כחברה שהכי טוב לעבוד בה בישראל.

דרושים בסופר פארם

דרושים בהראל ביטוח

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. הקבוצה מספקת פתרונות ביטוח ופיננסים מקיפים ובכללם: ביטוח בריאות (בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), ביטוח כללי (ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות, וביטוח אשראי), ביטוח חיים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל ושירותים פיננסים נוספים.

דרושים בהראל

דרושים בבזק

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה ולהרגיש בבית, בחברת התקשורת הגדולה בישראל, בבזק תיהנו מהתנאים הכי טובים, בעבודה יציבה עם אווירה כייפית, מלווים בצוות מקצועי מהמובילים בתחום, שידאג לפתח, לאתגר ולקדם אתכם.

דרושים בבזק

דרושים במטריקס

חברת מטריקס מתגאה ביחסים החבריים השוררים בין עובדיה ומנהליה. אנו מאמינים כי הקשר החברי ורווחת העובדים תורמים לסביבת עבודה נעימה, ליצירתיות ולצמיחת החברה.

דרושים במטריקס

דרושים בטבע

טבע היא חברת התרופות הגנריות הגדולה בעולם. כ- 46,000 איש עובדים עבורה ב-60 מדינות, למעלה מ-7,000 מהם רק בישראל. עובדי טבע מגלים הזדהות גבוהה ביותר עם החברה, תרבותה הייחודית וערכיה, וגאים לקחת חלק בחברה הישראלית המצליחה בעולם ובקבוצה שמצליחה להביא תרופות איכותיות בהישג יד לכל העולם.

דרושים בטבע

דרושים ב- AIG

יש הרבה סיבות טובות לעבוד ב- AIG ישראל. באמת. אז שברנו את הראש, ובחרנו כמה, על קצה המזלג: אפשרויות קידום נרחבות, מגוון מסלולי קריירה, עבודה בחברה גלובאלית. לכו תדעו לאן זה ייקח אתכם.

דרושים ב AIG

דרושים באל-על

כחברה שנולדה יחד עם מדינת ישראל, מושתתת החברה על מספר ערכים מהותיים: חברות, תמיכה ועזרה הדדית אשר הינם חלק מה DNA של עובדי החברה. גם מבחינה טכנולוגית אל על היא אחת החברות המובילות בעולם.

דרושים באל-על